Ekol Lazer Hakkında

Ekol Lazer açık ve kapalı olmak üzere 1800m2 işyerinde son teknoloji cnc kesim ve büküm tezgahlarında sac, platina, dkp, hrp, galvanizli sac, paslanmaz sac aliminyum, pirinç titinyum yazı ve desen kesimlerini ekonomik, temiz bir şekilde yapar ve zamanında teslim eder.

Tüm hizmetlerimizde toplam kalite yönetimi mantığına uygun olarak müşteri memnuniyetini esas almışızdır. Hizmetimizden sonraki müşterilerimizin memnuniyeti bizim mutluluğumuz ve şevkimizdir. Şirket olarak her zaman felsefemiz uygun fiyat, kaliteli imalat, zamanında teslimat olup amacımız müşteri memnuniyetini arkamıza bir itici güç olarak alıp sektörde hak ettiğimiz yere gelmektir. Teşekkür Ederiz.

Plazma kesim teknolojisi, CNC kesim süreci, lazerli kesim vb. şeyler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız butona tıklayınız.

Blog

Ekol Lazer

Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti olan firmamız karşılıklı anlayış göstergesi içinde hem fiyat açısından hemde işlerin nasıl gittiği hakkında bilgilendirilir.

İletişim

Sizde Ekol Lazer ailesine katılmak ve bizimle çalışmak istiyorsanız butona tıklayınız.


İnsan Kaynakları

Neden Biz?

Ekol Lazer olarak hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak bunun içinde kaliteli ve zamanında yapılan iş en önemli etkenlerdir.

İşin Termini

Zamanında yapılan iş hem müşteriyi hemde bizi mutlu eder bu yüzden Ekol Lazer olarak buna önem veriyoruz.

Kalite ve Güven

Teslimat zamanlaması kadar da yaptığınız iş önemlidir. Bu yüzden biz işimizi hızlı yapmanın yanı sırada müşterilerimizin istediği kaliteye uygun halde yapıyoruz.

Uygun Fiyat

Hizmetimizin karşılığını ise gerçekten uygun maliyetler içerisinde müşterimiz ve bizim ortak paydada buluşucak şekilde belirliyoruz.