Lazer Kesimin Avantajları

Bünyemiz yılardan beri sizler için hizmet vermektedir. Sizlere pek çok alanda kullanmanız için lazer hizmeti veren bünyemizden sizler de şimdi yararlanın karlı çıkın. Hem kaliteli hem de donanımlı olan firmamız sizler için kusursuz bir kesim gerçekleştirmekt edir. Sizler de gerek imalat işleriniz de gerek metallerin kesimin de lazer kesimi tercih edebilirsiniz.

Lazer Kesimi Yapmanın Avantajları

  • Parça imalarında kalıp maliyeti yoktur.
  • Her türden yazı, amblem ya da resim sac üzerinde rahatlıkla kesilebilir.
  • Oldukça hızlı olduğu için zamandan da tasarruf yapmanızı sağlamaktadır.
  • Kesilecek olan parçaların imalatını hızlandırır.
  • Ekonomik bakımında da kişiye kolaylık sağlar.
  • Preste oluşan sac deformasyonları olmadığı için durumu daha da sağlıklı kılmaktadır.
  • Yüksek işlemi hızı ile çalıştığı için maliyeti düşürür.
  • Eğer lazer kesimin avantajları ile sizler de kesim yaptırmak için hemen şimdi firmamız ile iletişime geçerek dilediğiniz işlemi gerçekleştirebil irsiniz.

Kusursuz ve Sorunsuz Kesim İçin

Lazer kesim Herhangi bir sanayi ya da otomotiv ürünlerinizi sizler de kusursuz ve sorun kestirmeye ihtiyaç duyduğunuz zaman lazer kesimi tercih edin. Çünkü lazer kesimde kullanılan yöntem bakımından oldukça gelişmiş bir yöntemdir. Karbondioksitin elektrik akımı ile birleşmesi sonucunda ortaya çıkan lazer kesimin avantajları azımsanmayacak kadar fazladır. Kesim esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşılmamakt adır. El değmeden hazırlanan lazer kesim bilgisayar yardımcı program ve Cad programı ile yapılmaktadır.

Eski Sistem Kesimlere Son

Eski delme sistemlerinin ürünler üzerinde çok sayıda kesme işlemini gerçekleştirmede n kesimler sona ermiş olurdu. Ancak lazer kesimin faydaları arasında bulunan minimal boyutta kesim ile eski sistem kesmede gerçekleştiremed iğiniz kesimleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Son Teknolojik Gelişme Ürünü: Lazer Kesim

Son teknolojik gelişmenin ürünü olan lazer kesim normal, büyük, küçük ya da minicik boyutlarda bile kesim yapmaktadır. Hem de bunu yaparken kesme işlemini gerçekleştirdiği ürüne en ufak bir zarar vermeden kesme işlemini tamamlamaktadır. Sizler de istediğiniz boyutlarda ve istediğiniz tarza hangi amaç için olursa olsun lazer kesme işlemlerinizi bünyemiz ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>