İstanbul Abkant Büküm Şirketi

İstanbul Abkant Büküm Şirketi

Her geçen gün günden güne değişip ve gelişen İstanbul abkant büküm şirketi olarak sizlere sayısız hizmetler sunmaktayız. Lazer tekniği konusunda ustalaşmış bünyemiz tüm kadrosunu ile sizlerin işlemleri kısa yapmaya çalışmaktadır. Her türlü memnuniyetiniz için yıllardan beri faaliyet gösteren bünyemiz her açıdan çalışmalarına özen ve titizlik göstermektedir.

Eskiden uzun süre beklediğiniz kesimleri oldukça kısa bir zaman zarfı içinde gerçekleştiren bünyemiz lazer kesim türleri dışında başka kesimlere de bünyesinde yer vermektedir. Bunlar içerisinde oksijen kesim, plazma kesim ve makas kesim gibi türlerdir. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz zaman lazer kesimi ve diğer kesim türlerini bünyemiz ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kesim Türleri

Firmamız sizler için her çeşit kesim türüne hâkimdir. Kolaylıkla gerçekleştirdiği kesim işlemlerini sizler de rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Kesim türlerimiz şunlar:

Lazer Kesim:

Lazer kesimlerimizi üç adet bulunan lazer makinelerimiz ile yapmaktayız. Oldukça hızlı işlem sonucunda siparişleriniz hazır edilmektedir. Lazer tekniğinde eski usulden farklı olarak hem daha ayrıntılı hem de daha ince malzemeler zorlanmadan kesilmektedir.

Oksijen Kesim

Oksijen kesim tekniği bünyemizin kullanmakta olduğu bir kesim türüdür. Metal malzeme yanıcı bir gaz olan oksijen aracılığı ile yakılmasıyla kesim yapılır. Yüksek ısı ile saf oksijen birleşir ve kesme tamamlanır.

Oksijen kesim cnc kesim olarak da bilinmektedir. Yüksek bir performansa sahip bu kesim kalite bakımından da eski usul kesimleri gerisinde bırakmaktadır.

Oksijen kesim kesim yapılan alanda herhangi bir iz, şekil bozukluğu vb. gibi sorun yaratmamakla birlikte düzgün bir kesim sağlamaktadır.

Plazma Kesim:

İstanbul abkant büküm firması olarak sizlere plazma kesme işlemini de sunmaktayız. Bu işlem ile de kesimleriniz yapılmaktadır. Kendine özgü bir işlem özelliği olan plazma kesim de diğer kesimlere kıyasen oldukça mükemmel kesim sağlamaktadır. Güvenli olan bu tekniği sizler de kullanmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçin.

Makas Kesim:

Normal bir makas ile hemen hemen aynı görevi gören bünyemizdeki makas kesim makineleri gelişmiş özelliklere sahiptir. İstediğiniz malzeme türünü kolaylıkla kesen ve şekil veren bu makinede kesim için bizi arayın.

[button link=”tel:02627511003″ color=”default” size=”” stretch=”” type=”” shape=”” target=”_self” title=”” gradient_colors=”|” gradient_hover_colors=”|” accent_color=”” accent_hover_color=”” bevel_color=”” border_width=”1px” icon=”fa-volume-up” icon_divider=”yes” icon_position=”left” modal=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” alignment=”left” class=”” id=””]TIKLAYIN ARAYIN[/button]

Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>