Plazma Kesim Teknolojisi

Plazma Kesim Teknolojisi ; Basınçlı havayı iyonize edebilen ve böylece plazma haline getiren doğru akım güç kaynağı, iletken malzemelerde kesme işlemini gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda plazma kesim nedir?

Read More

Cnc Kesim Süreci Nasıldır?

CNC kesim  ; CNC bir kısaltma olup Computer Numerical Control sözcüklerinin açılımıdır. Yani bilgisayar numerik kontrolü eşliğinde metal sanayinde kullanılan bir teknolojidir.

Read More

Abkant Büküm Nedir?

Birbirinden çeşitli ve insan gücü ile şekillendirilmesi mümkün olmayan tablaların şekillendirmesi konusunda büküm makinaları öne çıkar ve neticede abkant büküm nedir sorusu dikkatleri çeker. Saç malzemelerinin şekillendirilmesini sağlayarak ihtiyaçları milimetrik hesaplarla sağlayan işlemlere abkant büküm denir.

Read More

CNC Plazma Kesim Nedir?

CNC Plazma Kesim Nedir?

CNC Plazma Kesim Nedir? Basınçlı hava doğru akım güç kaynağı ile iyonize edilerek plazma haline getirilir ve iletken malzemelerde kesme işlemi gerçekleştirilir. Buna ise CNC plazma kesim denilir. Plazma kesim işleminde bazı unsurlar gereklidir. Bunlar: güç kaynağı, uygun tipte torç ve sürekli sabit basınçlı hava. Plazma kesim işleminin en büyük avantajı tüm iletken metallerde uygulanabilir olmasıdır. Plazma kesme yalnızca kesim amacı ile değil teknolojisi sayesinde oluk açma işinde de kullanılabilir.

Read More

Lazer Kesimin Avantajları

Bünyemiz yılardan beri sizler için hizmet vermektedir. Sizlere pek çok alanda kullanmanız için lazer hizmeti veren bünyemizden sizler de şimdi yararlanın karlı çıkın. Hem kaliteli hem de donanımlı olan firmamız sizler için kusursuz bir kesim gerçekleştirmekt edir. Sizler de gerek imalat işleriniz de gerek metallerin kesimin de lazer kesimi tercih edebilirsiniz.

Read More

Gebze Abkant Büküm Firması

Gebze abkant büküm firması olarak sizlere her türlü malzemelerin kesilme, delinme vb. gibi hizmetler için çalışma yürütmekteyiz. Her daim hesaplı ve kaliteli hizmetler sunan bünyemizin sizlere sunduğu fırsatları sitemizi ziyaret ederek kolaylıkla öğrenebilirsiniz

Read More

İstanbul Abkant Büküm Şirketi

İstanbul Abkant Büküm Şirketi

Her geçen gün günden güne değişip ve gelişen İstanbul abkant büküm şirketi olarak sizlere sayısız hizmetler sunmaktayız. Lazer tekniği konusunda ustalaşmış bünyemiz tüm kadrosunu ile sizlerin işlemleri kısa yapmaya çalışmaktadır. Her türlü memnuniyetiniz için yıllardan beri faaliyet gösteren bünyemiz her açıdan çalışmalarına özen ve titizlik göstermektedir.

Read More

Gebze Lazer Kesim Şirketi

Gebze Lazer Kesim Şirketi

Gebze Lazer Kesim Şirketi ; Yenilikçi ve kaliteden ödün vermeyen yapısı ile Gebze lazer kesim şirketi olarak bünyemiz sizler için lazer kesim ve lazer delme hizmetleri vermektedir. Teknik ekipman ve deneyimli personelleriyle sizlerin görüş ve istekleri doğrultusunda hareket eden bünyemiz lazer kesim işlemini sorunsuz yapmaktadır.

Read More

Lazer Kesimin Güzel Tasarım Örnekleri

Lazer Kesimin Güzel Örnekleri

Birbirinden harika lazer kesim ile yapılmış tasarımları bu yazımızda görebilirsiniz…

Read More