Gebze Lazer Kesim Şirketi

Gebze Lazer Kesim Şirketi

Gebze Lazer Kesim Şirketi ; Yenilikçi ve kaliteden ödün vermeyen yapısı ile Gebze lazer kesim şirketi olarak bünyemiz sizler için lazer kesim ve lazer delme hizmetleri vermektedir. Teknik ekipman ve deneyimli personelleriyle sizlerin görüş ve istekleri doğrultusunda hareket eden bünyemiz lazer kesim işlemini sorunsuz yapmaktadır.

Firmamızın Lazer Kesim Fiyatları

Firmamız sizlere lazer kesim ile sadece kaliteli bir kesimin yanı sıra uygun fiyatları ile de hizmet sunmaktadır. Temiz çalışma ile kesimler yapılmakta ve bu kesimler sırasında el değme gibi bir işlem bulunmamaktadır. Bu da hata oranını minimuma düşürmektedir. Lazer kesimi bilgisayar destekli bir işlem olduğu için sizlerin vermiş olduğu sipariş ile kesim uygulanmaktadır.

Kaliteli, güvenilir ve ekonomik olması bakımından son zamanların kesim tekniği olan lazer kesimi modelleri oldukça sık kullanılmaya başlanmıştır.

Lazer Kesim Modelleri

Aklınızdan geçen hatta geçmeyen modelleri bile lazer kesim tekniğindeki incelik ile gerçekleştirebilirsiniz. Karbondioksit maddesinin elektrik akımı ile ışın oluşturması ile kesim yapan bu teknikte her modelin kesimi yapılmaktadır. Metal, sert, alüminyum, sac ve cam vb. gibi her malzeme kolayca kesilmektedir.

Kesimler önce bilgisayar ortamında CAD – CAM programları ile tam bir sistem kurularak kesme işlemindeki tüm sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Uygulama bilgisayar desteği ile verimi artırılırken karbondioksite azot ve helyum gazı eklenmektedir. Bu da karbondioksitin verimini kuvvetlendirmektedir.

Lazer Kesim İle Yapılabilecek İşlemler

Lazer kesim işlemleriyle pek çok alanda çalışma yapabilirsiniz. bu çalışmaların hızlı yürütülmesi ve kesme işlemlerinin sorunsuz tamamlanması için lazer oldukça ideal bir kesme seçeneğidir.

Sanayi, reklam, mimarlık, makine imalatı, medikal aletlerin imalatı, otomotiv yan sanayi, raf imalatı ve aydınlatma sistemleri imalatı vb. gibi alanlarda kullanılan lazer kesimi sizler de kullanabilirsiniz.

Uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sizler de yukarıdaki vb. alanlarda lazer tekniğinden faydalanarak tercihini kaliteden yana yapabilirsiniz.

Kısa Sürede Teslim Garantisi

Bünyemiz sizlerden aldığı siparişleri yine sizin görüş ve arzunuza göre yapıp oldukça hızlı bir şekilde sizlere teslim etmektedir. Sizler de işlerinizin aksamaması için lazer kesimi kullanabilirsiniz.